HEDEFLERİMİZ

Yasalara, çevreye, ahlaki ve insani değerlere saygı duyan örnek bir şirket kimliği yaratmak,

Mutlu çalışan + mutlu müşteri + mutlu hissedar dengesi içinde, herkesin parçası olmayı düşleyeceği bir kurum yaratmak,

Sektörel trendler ve dinamiklerin pazar üzerinde bugünkü ve gelecekteki etkilerini izleyerek pazar ve müşteri odaklı bakış açısını geliştirmek,

Sektör ve pazar sınırlarının ötesinde düşünmeyi sağlayan inovasyonu yönetim ve büyüme yaklaşımının bir parçası olarak ele almak, farklı yeniyi ve değişimi yaratmak,

Başarılı çalışmalarımız ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak ülke ve global anlamda lider konumuna erişmek.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

“Bizler müşterilerimizin güveninin en önemli sermayemiz olduğunu hiç unutmayız. Dünyanın en lezzetli ve kaliteli ürününü yapmış olsanız dahi müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermiyorsanız başarılı olmuş sayılmazsınız” ilkesinden yola çıkan Cici’nin müşteri memnuniyeti politikası; kaliteli ve lezzetli ürünü, hijyenik şartlarda yapmanın yanında müşterilerini mutlu edecek, sevecekleri, beklenti ve isteklerine en iyi şekilde cevap veren ürünleri üretmektir.

Cici müşteri odaklı pazarlama anlayışı ile ürettiği hizmet kalitesini artırabilmenin yolunun müşterinin beklentilerinden geçtiğinin bilincindedir. Cici’de uzun soluklu pazar araştırmaları sonucunda yeni ürünler üretilir, yine müşterilerin değerlendirmeleri ışığında mevcut ürünlerin geliştirilmesi planlanır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Cici Çikolata; tüketici ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, sürekli iyileştirme ile kalite ve gıda güvenliği kültürünü yerleştirmeyi, değişen pazar ve tüketici ihtiyaçlarına göre ürünlerini geliştirerek, tüketici tercihini ve bağlılığını sağlamayı ve çalışanlarıyla birlikte güvenirliliğini ve verimliliğini artırmayı varlık nedeni olarak belirlemiştir.

Hedefimiz; yasalara ve ahlâki kurallara uyan, çevre ve doğaya saygılı, insan kaynağını dikkatle seçen ve değerlendiren, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, yüksek kaliteli, tüketici beklentilerini aşan ürünler geliştiren ve doğru maliyetle geniş tüketici kitlelerine ulaştıran bir şirket olmaktır.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Çalışanlarıyla birlikte karlılığını ve verimliliğini artırmayı, tüketicisi ve tedarikçisi ile birlikte insan sağlığına en üst seviyede hizmet eden, hijyenik ve güvenilir ürünler üretmeyi ve bu sayede müşterisi ile bütünleşerek dünya markası olmayı amaç edinmiştir.

Cici Çikolata San. ve Tic. A.Ş. ilgili kanunlar çerçevesinde gıda güvenlik sistemini; müşterilerinin ve yetkili kuruluşların gıda güvenliği gereksinimlerini sürekli karşılayacak şekilde geliştirmeyi ve benimsediği “Kalite Güvence” anlayışı gereği hammadde tedarikinden ürünün dağıtım için depolanmasına kadar olan süreçte tüm çalışanlarıyla birlikte eksiksiz uygulamayı taahhüt eder.